Кошик
116 відгуків
Поставки товаров во время каратнитаДетали
+380961200505
+380961200505
Viber
+380938293362
Viber, Telegram
EU Sports
 Лижі Volkl Deacon 74 + Pro Race X-Cell 12 2020, фото 2  Лижі Volkl Deacon 74 + Pro Race X-Cell 12 2020, фото 3  Лижі Volkl Deacon 74 + Pro Race X-Cell 12 2020, фото 4

Лижі Volkl Deacon 74 + Pro Race X-Cell 12 2020

Під замовлення, 5 днівКод: 1356

від 36 090 грн.

Зателефонуйте мені
Лижі Volkl Deacon 74 + Pro Race X-Cell 12 2020
Лижі Volkl Deacon 74 + Pro Race X-Cell 12 2020
від 36 090 грн.
Під замовлення, 5 днів
Купити
Зателефонуйте мені
 • +380 показати номер +380961200505 Viber
 • +380938293362 Viber, Telegram
 • +380 показати номер +380961200505 Viber
 • +380938293362 Viber, Telegram
 • Контакти
  • Телефон:
   +380961200505, Viber
   +380938293362, Viber, Telegram
  • Контактна особа:
   Олег
  • Адреса:
   Нововолинськ, Волинська область, Україна
  • Email:
   eusports.com.ua@gmail.com
 • Умови повернення та обміну

Нова версія лиж від Volk підготовлена до сезону 2020 року! Deacon 74 Black - це високоякісні лижі Volkl для лижників середнього та просунутого рівня з шириною 74 мм під черевиком, завдяки яким вони будуть плавно рухатися навіть на снігу. Побудований за технологією багатошарового багатошарового сердечника Speedwall, посиленого деревом - Woodcore , посиленого титанової рейкою Titanium Powered , обладнаного амортизатором UVO і профілем наконечника і хвостовій опори і посиленням бічної стінки по всій довжині. Повна бічна стінка, Deacon 74 - це швидкісна машина для досвідчених лижників і експертів. Лижне спорядження, яке забезпечує 100% потужності, але тільки тоді, коли вам потрібно і потрібно.

У цьому році він збагатився новим, встановленим у 3D просторовим демпфером вібрації на лижах - UVO - Ultimate Vibration Object з можливістю кращої передачі керуючих сил і виборчого гасіння вібрацій. Їх головними перевагами є чудове зчеплення з кромкою і стійкість - вони їдуть як на рейках, і ніщо не в змозі збити їх з даної траси. Вони привертають увагу яскравою графікою яскравих кольорів. Лижі вже встановили пластину і глушник Uvo.

 

Volkl Deacon 74 Pro UVO 2020 лижі

Будьте готові до дійсно швидкої поїздці !!!

UVO 3D:

Встановлений на лижах гаситель вібрації - UVO 3D - Ultimate Vibration Object з можливістю кращої передачі керуючих зусиль і вибіркового зниження вібрації. Лижі, які люблять агресивний стиль катання. Вони вимагають рішучості і техніки. Їх головними перевагами є чудове зчеплення з кромкою і стійкість - вони їдуть як на рейках, і ніщо не в змозі збити їх з даної траси. Завжди пильний і динамічний, швидкий при перемиканні з краю на край. Вони привертають увагу яскравою графікою яскравих кольорів. Найтехнологічніший гоночний комплекс на ринку для елітної групи лижників з відмінною фізичною підготовкою і бездоганною технікою. UVO 3D забезпечує:

Технологія UVO 3D в лижах Volkl Racetiger SL Pro 2019

 1. Горизонтальне демпфірування - збільшення притискної сили на лижному дзьобі і більш швидка і точна їзда
 2. Посилена система вертикального демпфування - значно знижена вібрація, новий рівень надійності при русі по краю

3D.Glass

Racetiger Speedwall SL Pro склопластикові лижі забезпечують правильний баланс між пружністю і жорсткістю. Абсолютно новим рішенням є 3D.Glass - технологічне рішення, в якому шар склопластикового ламінату, що міститься в серцевині, розташований в вигляді тривимірної рамки. Завдяки цьому рішенню покращуються параметри лиж, збільшується їх поперечна і поздовжня жорсткість. Таким чином, досягається ще краща передача енергії та утримання краю.

Технологія UVO 3D Glass на лижах Volkl Racetiger SL Pro 2019

 1. 3D Glass знаходиться на носі і за лижами - плоский шар під кріпленням зменшує жорсткість під черевиком і полегшує початок повороту.
 2. Шар скловолокна трохи вище боковини - помітно збільшений захоплення кромки, особливо на замерзлих схилах.
 3. Вертикальний шар скловолокна на носі і багато іншого - більш легкий перехід від краю до краю

ОСОБЛИВОСТІ ЛИЖ VOLKL DEACON 74 2020:

 • Цільова група: Просунутий, Професіонали
 • Мета: 80% підготовлених маршрутів, 20% вниз
 • Ядро: Speedwall
 • Конструкція: Speedwall Багатошаровий Woodcore
 • Рокер: наконечник і хвіст
 • Технології: UVO, Speedwall, живлення від титану, база: P-Tex 4500
 • Прив'язки: Race X-Cell 12
БІЧНИЙ ВИРІЗ 125-74-104
ДОВЖИНА 173 см 178 см
РАДІУС 16,0 м 17,0 м
ВАГА ЛИЖІ близько 3300 г / 173 (з палітуркою)
Призначення та характеристики:

Характеристики лиж Deacon 74 UVO 2018 від Volkl

Наконечник «Хвіст» дозволяє час від часу здійснювати поїздки поза маршруту, утримуючи лижу над поверхнею порошку. Злегка підведений кінчик лиж полегшує запуск поворотів на малих швидкостях, що особливо допомагає початківцям вчитися кататися. Традиційний лижний профіль в зоні зв'язування забезпечує динамічну їзду з міцним захопленням по краю. Tail Rocker дозволяє їхати задом наперед і обертатися на 360 градусів.

ЛИЖНІ ТЕХНОЛОГІЇ В VOLKL DEACON 74 PRO 2020:

ТЕХНОЛОГІЧНИЙ СТІЛ
Фініш гонки в Volkl Deacon 74 Pro 2019 RACE FINISH Для кращого зчеплення на швидких і крутих поворотах лижі Volkl Deacon 74 Pro оснащені спеціальним покриттям, таким як гоночні лижі (наприклад, лижі SL мають підставу 0,7 ° і бічне підстава 87,6 °, моделі GLS оснащені підставою 0 , 8 ° і 87,6 ° з боку).
Вудкор лижі Volkl Deacon 74 Pro 2019 БАГАТОШАРОВИЙ WOODCORE З-за більш високих навантажень швидкісну стінку підтримує «внутрішня бічна стінка» з більш твердого дерева. Завдяки цьому, ненагруженная центральна частина осердя може бути виготовлена з більш легкої деревини, що знижує вагу лиж.
POWER CONSTRUCTION Конструкція, створена для лиж, які витримують високі навантаження, на яких вони рухаються динамічно і агресивно. Це «багатошарова» конструкція з вертикальними бічними стінками, де послідовні шари лижі накладаються один на одного, а кріплення кріпляться безпосередньо до лижі або дошку. Забезпечує чудову стабільність і зчеплення з крайкою. Так будуються лижі гравців чемпіонату світу, спортивні лижі Racetiger і Code Speedwall, а також лижі Titanal Freeride.
Титанова технологія на лижах Volkl Deacon 74 Pro 2019 POWERED BY TITANIUM Два шари Титанала в центрі лижі. Це додає стабільності, жорсткості та збільшує можливість гасіння вібрації, особливо на високих швидкостях.
Speedwall design в лижах Volkl Deacon 74 Pro 2019 SPEEDWALL Speedwall - це лижі, засновані на кубковому досвід дизайнерів Volkl. Вперше бокові сторони лиж зроблені з пластику, який робить гірки. Після того, як вони змащені, швидкість збільшується при русі по краях.
База P-Tex 4504 в лижах Volkl Deacon 74 Pro 2019 ŚLIZG P-TEX 4504 Нове спеченное і високомолекулярні поліетиленове скло з дуже високою щільністю. На додаток до відмінної стійкості до стирання і чудовій вбирання воску, P-Tex 4500 дуже швидкий і використовується тільки у кращих моделях лиж і розкльошених лиж Volkl. Матеріал був доповнений спеціальними доповненнями, щоб зробити його термічно і електропровідним, щоб довести його властивості як ковзання з високими властивостями ковзання і максимальною швидкістю в гонках.
UVO

Блискуча простота і елегантність надзвичайно ефективної конструкції. Єдиний ефективний гаситель вібрації в 3D в радіусі 360 °. Різноспрямований демпфірування вібрації було досягнуто завдяки ідеальній налаштуванні геометрії профілю і структури і дуже ретельного вибору матеріалів, з яких були зроблені лижі. Лижі стали надзвичайно спокійними, не втрачаючи своєї динаміки. Переваги для лижників: велика маневреність, більша плавність ходу і велика стійкість лиж.

 • UVO - Система придушення вібрацій - Ефективна система демпфірування з невеликою вагою та невеликими розмірами. Розміщений у місці, яке є джерелом вібрації, і де система UVO працює найбільш ефективно.
 • UVO - профільний рокер - Нові профілі Tip Rocker на моделях GS, SL, RC і SC, а також Tip & a Tail Rocker на моделях з нової серії Deacon дозволили поліпшити маневреність лиж без втрати стійкості під час їзди.
 • UVO - вагу лижі. Ефективне демпфірування вібрацій UVO означало, що лижі стали стійкими, що підвищило їх легкість управління при менших зусиллях. Завдяки цьому вага лиж був зменшений без втрати керованості. Лижі з UVO легше приблизно на 200 м у порівнянні з моделями, на яких вони були зроблені.
 • UVO - Жорсткість - Завдяки високій стійкості, що досягається завдяки UVO, жорсткість лиж знижується. Перевага - підвищена «спритність» у всіх умовах місцевості і снігу.
 • УВО - зв'язування rMotion 2 WideRide XL і xMotion розробили нові зв'язування Xmotion, призначений для взаємодії з УВО. Вони легше, коротше і більш широко впроваджені, ніж раніше.
 • UVO - бічна стінка - завдяки поєднанню в моделях з UVO технології Sidewall з міні-чашкою лижі придбали спортивний характер, а їх стійкість до пошкодження так званого верхнього краю додатково збільшилася.
 • UVO - геометрія лиж - геометрія на лижах була змінена з допомогою UVO. Лижі придбали динаміку, і їх здатність адаптуватися до будь-якої місцевості і снігових умов збільшилася.
 • UVO - Дерев'яний сердечник - У лижах з UVO використовувалися нові дерев'яні сердечники Siedwall Multi-Layer Wood і Full Sensor Woodcore, розроблені на основі конкурентоспроможних лижних сердечників. Були отримані лижі з високою динамікою, збалансовані з жорсткістю. Ці характеристики не змінюються протягом усього терміну служби лиж.
DIN 6,0 - 12,0
ВАГА ЛИЖНИКА <120 кг
ВИСОТА СТОЯЧИ 18 мм
СИСТЕМА ПАЛЬЦІВ X-cell Toe
ОСНОВА Нержавіюча сталь
ПІДТРИМКА П'ЯТИ Twin Cam X
ВАГА ОБЛІГАЦІЙ близько 2348 р
КОЛІР білий - чорний - червоний

 

Кріплення Marker X-Cell 12 - ця революційна технологія X-cell, використовувана в системі кріплення пальців, розроблена для ідеального центрування лижного черевика і боротьби з найбільшими лижними ударами. Це означає ідеальний контроль над лижами.

Технологія - кріплення X-Cell 12 2018

Маркерні кріплення, спеціально розроблені для спортивних лиж. Нова система X-Cell завдяки спеціальному демпфера поглинає вібрації, частота яких перевищує 10 Гц. Це вібрації, які не представляють небезпеки травми, яка може призвести до «Розмахуючи» прив'язкою та її непотрібним випуском. Завдяки сильним і тривалим імпульсам, які можуть призвести до травми, система X-Cell безпечно від'єднує взуття. Досі лижники захищені від більшої неконтрольованої захисту з перевищенням нормативної сили. Поршень X-Cell також поглинає короткі початкові вібрації. Система X-Cell не вимагає цього методу. При номінальній налаштуванні він гарантує центральне розташування черевика, точне управління і контроль над лижами. Неймовірна передача енергії !!!

 
Технологія X-Cell Teo в прив'язці маркерів X-CELL TOE Система зчеплення пальців з магнітом відрізняється великою площею контакту підошви взуття, найвищим коефіцієнтом передачі потужності і вражаючим поглинанням ударів. Унікальна технологія X-Cell дозволяє фільтрувати короткі удари і постійно зберігати лижні черевики. Нове кріплення X-Cell також пропонує найбільш реалістичний гоночний дизайн і натхненне дизайном F1.
Інтелектуальна технологія маркерів зворотного вивільнення X-Cell INTELLIGENT BACKWARD RELEASE Система чітко диференціює сили, що виникають при падінні і коли воно підходить до краю. Індивідуально регульована пружина, надійно регулює випуск без шкоди для продуктивності.
Технологія Twim Cam X Heel в маркерних кріпленнях TWIN CAM X HEEL Наступний крок у поліпшенні каблука Twincam, з більшою потужністю, більшою гнучкістю у випуску та оптимальною продуктивністю. Новий дизайн збільшує можливість підключення черевик і лижного обладнання на більш тривалий період, навіть на надзвичайно пересіченій місцевості, забезпечуючи точне керування лижами, поки воно не сповільниться. Він також забезпечує кращу передачу енергії завдяки більш широкому з'єднанню шиї (New 2018: 43 мм). Twin Cam X Hell - це наступний крок у поліпшенні кріплення п'яти.
Технологія магнієвих деталей в маркерних кріпленнях MAGNESIUM PARTS Магній є самим легким і довговічним металевим будівельним матеріалом, що робить його ідеальним для високоякісної продукції. Це робить вас добре оснащеним більш швидким керівництвом по найважливішій лінії!
Технологія AFD Satinless Steel в маркерних кріпленнях AFD STAINLESS STEEL Всі кріплення маркерів оснащені пересувним пристроєм AFD (антифрикційне пристрій), яке забезпечує точне знімання навіть при майже повному перешкоді забруднення, снігу і льоду! Індивідуальне регулювання AFD нанесену на поверхню забезпечує відмінну функціональність - в гонках, в кріпленнях для дітей або на лижних трасах.

 

Характеристики
Основні атрибути
Виробник   Volkl
Країна виробник Німеччина
Вікова група   Доросла
Тип Гірські лижі
Рівень катання Любитель
Стан Нове
Стать Унісекс
Користувацькі характеристики
Довжина 173
 • Ціна: від 36 090 грн.